Na sportowo

włącz .

Chociaż wakacje już bardzo blisko, to jednak mieliśmy jeszcze trochę czasu i zapału, by wspólnie się pobawić i spędzić razem dzień na sportowo.

Festyn rodzinny

włącz .

14 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbył się festyn rodzinny. Jak zawsze nie zabrakło atrakcji i miłego czasu spędzonego z rodzicami. Na początku pani dyrektor Kinga Ciszewska przywitała zebranych i życzyła wielu wrażeń.

Dzień dla życia...

włącz .

Dnia 10.06.2016r. na szubińskim rynku od godziny 9:00 do godziny 15:00 odbyła się trzecia akcja charytatywna pod hasłem „Dzień dla życia”. Organizator Paulina Trela obecnie jest Liderem województwa Kujawsko-Pomorskiego fundacji „Dzień dla życia”. Wszyscy, którzy przybyli na rynek mogli oddać krew, a także przypomnieć sobie zasady ratowania życia ludzkiego. 

Sukces na trzecim Spotkaniu Integracyjnym Uczniów Województwa Kujawsko-Pomorskiego "Działamy i odkrywamy"

włącz .

W piątek 10 czerwca, odbyło się  trzeci Spotkanie Integracyjne Uczniów Województwa Kujawsko-Pomorskiego "Działamy i odkrywamy" tym razem miejscem spotkania było Karnowo. W spotkaniu wzięli udział uczniowie z dwudziestu szkół z: Inowrocławia, Bydgoszczy, Koronowa, Grudziądza, Sępólna Krajeńskiegom, Warlubia, Kikola, Kowalewa Pomorskiego, Kcyni, Świecia, Szubina, Żnina i Karnowa.

Z wizytą w gospodarstwie ekologicznym

włącz .

Dnia 6. 06. 2016 r. dzieci z klasy 2 PU i 6 PU odwiedziły gospodarstwo ekologiczne rodziców kolegi Kacpra w Szaradowie. Pogoda nam dopisała - świeciło pięknie słońce. 

Pamiętamy o Tobie Święty Janie Pawle II

włącz .

Pod koniec maja w ZSS w Szubinie odbył się apel poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Od samego początku swojego pontyfikatu otaczał szczególną opieką najmłodszych mieszkańców Ziemi, czyli dzieci. W młodym człowieku widział przyszłość Kościoła. Niejednokrotnie powtarzał, iż młodzi są nadzieją świata i Jego również. Dzieci  własnoręcznie wykonanymi kwiatami ozdobiły portret świętego, zapaliły świeczki.

Noc w bibliotece...

włącz .

Z 3 na 4 czerwca w naszej szkole odbyła się "Noc w bibliotece". Pani Małgosia Grzeszczak wraz z p. Sara Pawlicką, p. Anią Kamińską, p. Magdą Mańkowską i p. Zbyszkiem Sabacińskim zorganizowali nam czas na wspólnej zabawie i integracji. W naszym spotkaniu mieliśmy także uczniów z pobliskich szkół.

 

Integracja na wesoło z Sienkiewiczem

włącz .

Rok 2016 został ustanowiony Rokiem Henryka Sienkiewicza. Dlatego też nasi uczniowie zostali zaproszeni do udziału w spotkaniu integracyjnym, które miało przybliżyć dzieła tego znakomitego pisarza najmłodszym uczniom. W zabawie zorganizowanej przez Ośrodka Szkolno - Wychowawczy nr 3 w Bydgoszczy wzięli udział: Maciej, Łukasz i Kacper.

Konkurs "Mistrz klawiatury" w ZSS w Karnowie

włącz .

W Zespole Szkół Specjalnych w Karnowie przeprowadzono konkurs o tytuł „Mistrza Klawiatury”, który odbył się już po raz siódmy pod patronatem starosty nakielskiego.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie