FESTYN RODZINNY 2015

włącz .

Wielki Festyn Rodzinny dla dzieci, ich rodziców i uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej "Pelikan" w Szubinie zorganizował wczoraj ZSS Szubin.

Imprezę otworzyła dyrektor szkoły Kinga Ciszewska, życząc wszystkim uczestnikom miłej zabawy. Uczniowie przedstawili część artystyczną, z wierszami i piosenkami dla mamy i taty. Na festynie zaprezentowali się też goście z WTZ "Pelikan".

Uczestnicy festynu mogli częstować się pysznymi wypiekami, lodami, słodyczami, watą cukrową, napojami i kiełbaską z grilla w kawiarence pod chmurką. Niemało radości wzbudzała dmuchana zjeżdżalnia. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy strażackie JRG z Szubina, a zwłaszcza oglądanie panoramy Szubina z wysokości podnośnika strażackiego. Dzieci jeździły wozem konnym i dosiadały kucyka. Były też "żelazne rumaki"- motocykle jak z bajki, które okazały się dużą frajdą dla dzieci. Ich uśmiechy mówiły wszystko.

Piękne lamy, peruwiańskie zwierzęta, które były żywymy maskotkami tej imprezy, przyjechały z "Alpakowej stajenki" z Bydgoszczy, sympatycznie "dogadywały" się z dziećmi i podjadały z ich rąk marchewkę.

Uczestników festynu rozbawiali zabawni klauni puszczając ogromne bańki mydlane. Można było też wygrać los i atrakcyjne fanty na loterii fantowej. Chłopcy mogli sprawdzić swoją siłę na stanowisku przygotowanym przez panów z siłowni Passion Fitness w Szubina. Uczestnicy festynu byli przyozdabiani w barwne makijaże.

Przez cały czas trwania festynu wszystkim towarzyszyła muzyka, świetna zabawa i uśmiechnięte słońce. Rodzice bawili się razem z dziećmi w przyjaznej szkole.

Do zobaczenia za rok.

 

 

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie