IV edycja szkolnego konkursu "Srebrne Usta"

włącz .

20 marca 2015 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Szubinie odbyła się IV edycja szkolnego konkursu recytatorskiego "Srebrne Usta" zatytułowana "Cztery pory roku". W tym roku uczniowie recytowali wybrane wiersze różnych autorów, zawiązane z tematyką pór roku. W konkursie wzięło udział 15 uczniów, którzy podobnie jak w edycji poprzedniej podzieleni zostali na trzy grupy. W każdej z nich jury w składzie dyrektor Pani Kinga Ciszewska, Pani Małgorzata Grzeszczak i Pani Katarzyna Pietrzak, wyłoniło zwycięzców. Laureatami zostali: Patryk Parus, Konrad Jankowski i Mateusz Fackowski. Każdy z uczestników otrzymał dyplom, czekoladki, upominek w postaci ciekawej książki, a zwycięzcy dodatkowo otrzymali statuetki tytułowych „Srebrnych Ust”. Po zakończeniu konkursu uczniowie biorący udział w konkursie, jak również osoby z widowni losowali karteczki z nazwami pór roku i przydzieleni do odpowiedniej grupy pracowali wspólnie nad zadaniem przydzielonym przez organizatorów, tj. Panią Anną Kamińską, Panią Małgorzatą Grzeszczak oraz Panią Katarzyną Pietrzak. Po zakończeniu prac, reprezentanci grup prezentowali swoje „dzieła”. Wspólnie bawiliśmy się bardzo dobrze, cieszymy się, że konkurs spotkał się z zainteresowaniem. Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom. Do zobaczenia za rok.

 

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie