II Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej

włącz .

Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie był organizatorem  II Mikołajkowego  Turnieju Piłki  Nożnej Halowej. Zawody odbyły się w hali sportowo-widowiskowej w Szubinie, 11 grudnia br. W imprezie wzięły udział drużyny ze szkół podstawowych, gimnazjów i placówek szkolno-wychowawczych:  Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie, Szkoła Podstawowa nr 2 w , Gimnazjum nr 2 w Szubinie, MOW w Bielicach Zespół nr 30 Specjalnych w Bydgoszczy. Otwarcia turnieju dokonała dyrektor ZSS w Szubinie Kinga Ciszewska. Rozgrywkom Towarzyszył św. Mikołaj i dwie urocze  mikołajki. Goście specjalni  częstowali wszystkich  przepysznymi słodkościami. Mecze sędziował Jerzy Maciejewski Prezes LKS Szubinianka. Całość przebiegała w duchu fair play i miłej świątecznej atmosferze. Organizatorzy zapewnili  drużynom i gościom skromny poczęstunek, który przygotowały panie  z internatu i stołówki  ZSP im. E. Chroboczka  w Szubinie. Zawody wygrał II Zespół z Gimnazjum nr 2 w Szubinie, drugie miejsce zajęła drużyna z ZSS w Szubinie, trzecie miejsce zajął  I Zespół z Gimnazjum nr 2 w Szubinie, czwarte miejsce  wywalczyła drużyna z MOW w Bielicach, na piątej lokacie uplasował się Zespół nr 30 Specjalnych w Bydgoszczy.

Miano najlepszego strzelca turnieju otrzymał Krystian Polawski,  a najlepszym bramkarzem okazał się Brajan Broda- zawodnicy Gimnazjum nr 2 w Szubinie. Nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali okolicznościowe puchary i dyplomy, które zyskały oprawę graficzną dzięki Wydawnictwu Profil w Szubinie.

                      Organizatorzy składają wyrazy podziękowania za pomoc w organizacji turnieju: dyrektor Szkóły Podstawowej nr 1 w Szubinie  Małgorzacie Junyk, kierownikowi sali sportowo-widowiskowej  Janowi Drwęckiemu, sędziemu zawodów   Jerzemu Maciejewskiemu ,Łukaszowi Kardzisowi – Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Szubinie, personelowi sali sportowo-widowiskowej  oraz  opiekunom zespołów :Markowi  Winkielowi z Bielic,  Łukaszowi Pabiankowi  z Bydgoszczy, oraz Małgorzacie Jaroch i Tadeuszowi Brzykcemu-Gimnazjum nr 2  w Szubinie. Specjalne podziękowani dla św. Mikołaja-Wojciecha Ucińskiego i mikołajek- Sandry Nowackiej i  Darii Katafiasz (uczniowie i wolontariusze ZSP im. E. Chroboczka w Szubinie).

                      Organizatorami turnieju  i opiekunami zespołu ZSS w Szubinie byli: Maciej Marczak i  Zbigniew Sabaciński.

 Zapraszamy za rok!

 

                  

 

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie