Dzień Edukacji Narodowej

włącz .

Dnia 14 października 2013 roku o godz.11.00 w Zespole Szkół Specjalnych odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zgodnie z przygotowanym harmonogramem na początku głos zabrała Pani Dyrektor szkoły, która po przywitaniu wszystkich zebranych złożyła najserdeczniejsze życzenia w imieniu swoim oraz p. Ewy Szłapy Dyrektor Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym w Nakle nad Notecią. Następnie podziękowała wszystkim pracownikom za całoroczną prace, a wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi wręczyła Nagrody Dyrektora. Nagrody otrzymali: p. Anna Kamińska, p. Danuta Loch, p. Ewa Mruczkowska, p. Małgorzata Grzeszczak, p. Maciej Marczak, p. Zbigniew Sabaciński, p. Barbara Gajewska – Tomczak. Po części oficjalnej zaprezentowany został program artystyczny przygotowany przez uczniów wraz z opiekunami. Przedstawiono ciekawe wiersze i piosenki obrazujące ciężką pracę nauczycieli. Dodatkową atrakcją był teledysk do piosenki pt. „Mój jest ten kawałek podłogi”, w którym młodzież z klasy gimnazjalnej popisała się swoim kunsztem aktorskim i wokalnym. Uroczystość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie