Dni Kultury Chrześcijańskiej 2014

włącz .

W rywalizacji udział wzięły dzieci z Zespołu Szkół nr 2 w Szubinie, Szkoły Podstawowej w Chomętowie, Szkoły Podstawowej w Królikowie, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Szubinie, Krainy Uśmiechu, Zakładu Poprawczego w Szubinie i nasi uczniowie zespołu Szkół Specjalnych. Oceniani byli w czterech kategoriach: soliści młodsi, soliści starsi, duety i zespoły. Jury w tym roku obradowało w składzie: Halina Szubertowska, Barbara Masłowska oraz przewodniczący Karol Komasiński. Nasi uczniowie wystąpili z repertuarem przygotowanym przez p. Zbyszka Sabacińskiego. W czasie występu zaprezentował się nasz zespól muzyczny oraz dwa duety. Ostatecznie wśród duetów wyróżniono Mateusza Gąsiora z Konradem Jankowskim oraz Pawła Burzycha z Mateuszem Wiejaczką. Nasz zespół również otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy!

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie