Czas zabawy

włącz .

W ostatnim tygodniu uczniowie ZSS w Szubinie wraz z rodzicami mogli spędzić miło czas na Festynie Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Mamy i Taty. Zebranych powitała pani dyrektor i zaprosiła do wspólnej zabawy. Na początek uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie i wokalne. I ci najmłodsi i najstarsi mieli okazję pokazać na co ich stać. Następnie odbył się „Bieg po zdrowie”, do którego zaproszeni zostali uczniowie, nauczyciele i ich rodzice. Bieg ten był zakończeniem projektu edukacyjnego klasy gimnazjalnej pt.: „Zdrowie jest tylko jedno! Czy wiesz jak o nie dbać?” W czasie festynu można było również posilić się kiełbaską z grilla, zasmakować ciasta i wypić smaczną kawę. Wśród atrakcji dla najmłodszych był dmuchany tor przeszkód i przejażdżki motorem. Dużym zainteresowaniem cieszył się bieg z przeszkodami przygotowany przez straż pożarną. Tutaj do rywalizacji stanęli także rodzice ze swoimi pociechami. Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie: p. Grzegorzowi Lis i Łukaszowi Matusiak za przejażdżki motorami, p. Marianowi Winkowskiemu za udostępnienie namiotu, p. Kazimierzowi Tryba Prezesowi Ogrodów Działkowych „Zgoda” w Szubinie za wypożyczenie grilla, Straży Pożarnej – OSP i PSP, Warsztatom Terapii Zajęciowej „Pelikan” za wspólną zabawę, rodzicom za upieczone ciasta, nauczycielom i uczniom za pomoc w przygotowaniu festynu. Do zobaczenia za rok.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie