Wydarzenia w roku szkolnym 2008/2009

włącz .

19.06.2009
Uroczyste zakończenie roku szkolnego i początek wakacji.

17.06.2009
W klasie gimnazjalnej odbyło się pożegnanie absolwentów. W tym roku mury naszej szkoły opuścili: Marta Kirchibel, Wojciech Drabet, Andrzej Pazderski oraz Dawid Katafiasz. Rodzice upiekli na tę uroczystość smaczne ciasto. Był nawet tort. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Później były tańce. Marta, po raz ostatni zatańczyła z "Mandarynkami" - zespołem, do którego należała. Na koniec pojawiły się łzy żalu, że to już koniec nauki w naszej szkole. Płakały dziewczęta, bo chłopcy, chociaż smutni, dzielnie się trzymali.

1.06.2009
W Lubostroniu byliśmy z okazji Dnia Dziecka. Pomimo, że pogoda nam nie dopisywała, bawiliśmy się wspaniale. Braliśmy udział w różnych konkursach, gdzie zdobywaliśmy nagrody. Dodatkową przyjemnością były słodycze, ciepła kiełbaska i grochówka. Do szkoły wróciliśmy zachwyceni i zadowoleni.

29.04.2009
W Bydgoszczy w szkole nr 19 odbył się 1 przegląd talentów integracji, w którym brał udział nasz zespół taneczny. Dziewczynki były bardzo zadowolone.

11.02.2009
Zabawa karnawałowa.

7.11.2008
Klasy I-III gimnazjum pod kierunkiem nauczycielki historii p. Anny Putz, jak co roku, przygotowała dla wszystkich uczniów obchody Święta Niepodległości. Odbyły się one tym razem przy pomniku powstańców wielkopolskich na szubińskim cmentarzu. Uczniowie poznali w skrócie losy naszej Ojczyzny, zaprezentowali piękne wiersze patriotyczne oraz oddali hołd powstańcom przez modlitwę i zapalenie zniczy przy pomniku.

15.10.2008
Integracyjna Spartakiada Osób Sprawnych Inaczej.

14.10.2008
Tegoroczny Dzień KEN obchodziliśmy jako "Święto Szkoły". Po złożeniu życzeń naszym nauczycielom braliśmy udział w konkursie "Omnibus", który przygotowała i prowadziła pani Anna Putz. Były w nim pytania z różnych dziedzin. Uczestnicy otrzymali słodkie upominki i ogromne brawa od publiczności. Później bawiliśmy się na szkolnej dyskotece.

9.10.2008
Wycieczka rowerowa do Wąsosza.

15.09.2008
Uczniowie klas: V-VI i I-III gimnazjum wraz z wychowawczyniami zwiedzili prasłowiańską osadę w Biskupinie. Odbywał się tam kolejny Festyn Archeologiczny pt.: "Japonia - kraj nie tylko Samurajów".

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie