35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Wspólne śpiewanie kolęd

włącz .

Uczestnicy Klubu projektu „Aktywni Razem” utworzonym w M-GOPS Szubinie ,uczestnicy WTZ „Pelikan” w Szubinie oraz uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie spotkali się 23.01.br. w MGOPS w Szubinie na wspólne śpiewanie kolęd. Opiekunowie z ZSS Szubin- Maciej Marczak, Zbigniew Sabaciński i uczniowie wraz opiekunem Kingą Ciszewską poprowadzili integracyjne kolędowanie i śpiewy. Śpiewanie kolęd w okresie Świąt Bożego Narodzenia to polska tradycja więc nikt  nie żałował gardeł, a śpiewom często towarzysztył niepowtarzalny  ruch sceniczny. Kolędnicy następnie rzucili się w wir zabawy karnawałowej, a słodki poczęstunek był dopełnieniem wspaniałej atmosfery.

Dziękujemy za zaproszenie i czekamy na kolejne miłe spotkanie !!!

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie