35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Wigilia szkolna

włącz .

Podtrzymując i celebrując  dawne tradycje i zwyczaje związane z Bożym Narodzenie społeczność uczniowska, nauczycielska , a także rodzice spotkali się 20 grudnia br. w Zespole Szkół Specjalnych w Szubinie.

Świąteczne spotkanie rozpoczął, witając wszystkich oraz składając życzenia Dyrektor Szkoły Pan Tomasz Lewandowski. Następnie uczestnicząc  w jasełkach  zarówno jako aktorzy, czy widzowie wszyscy przenieśliśmy się do dalekiego Betlejem, w którym to ponad dwa tysiące lat  temu przyszedł na świat Boży Syn.

Wprowadzeniem do mających się następnie odbyć, w poszczególnych klasach, wigilii był fragment z Pisma Świętego dotyczący narodzenia Pana Jezusa. Zanim udaliśmy się na wigilijny poczęstunek, wcześniej wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy.

Podczas spotkania w klasach nie zabrakło również  szczególnie oczekiwanego w tym dniu gościa, który zauważył każdego ucznia i obdarował go upominkiem.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie