35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Coraz bliżej Święta...

włącz .

W poniedziałek  09.12.2019 w Szkole Specjalnej w Szubinie odbyło się uroczyste rozstrzygniecie konkursu plastycznego Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa. Do organizatora p. Joanny Stróżyk – Ryczek  wpłynęło 30 przepięknych kartek. Celem konkursu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej i  rozwijanie umiejętności plastycznych uczniów. Bardzo trudno było wybrać najpiękniejszą kartę, ponieważ wszystkie były oryginalne i estetyczne. Bardzo dziękuję wszystkim za podjęcie wyzwania i wzięcie udziału w konkursie.  Pamiętajcie w swoich artystycznych podróżach, że najważniejszy jest moment tworzenia!

Zwycięzcom gratuluję i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach.

Oto lista zwycięzców:

 1. miejsce : Karolina Kotyńska
 2. miejsce:  Martin Jeruzal, Ewa Dabrowska
 3. miejsce: Julia Hibner, Damian Szpotański

Wyróżnienia:

 • Wiktoria Kamińska
 • Patryk Pyszczyński
 • Ewa Trysko
 • Patryk Parus
 • Kacper Parus
 • Patrycja Najdowska
 • Weronika Redlińska
 • Jakub Furtak
 • Marcin Pawlak
 • Kacper Chodorowski

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie