35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Konkurs logopedyczno-ogólnorozwojowy "Ja też tak potrafię"

włącz .

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, w Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią 2 grudnia 2019r. odbył się konkurs logopedyczno-ogólnorozwojowy "Ja też tak potrafię". Brało w nim udział pięcioro uczniów z naszej szkoły Julia, Magda, Nikodem, Patryk i Karolina pod opieką p. M. Grzeszczak i p. H. Lipińskiej. Uczestnikami byli również uczniowie ze szkoły w Karnowie i uczniowie klas integracyjnych ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle. Uczniowie brali udział w kilku konkurencjach gdzie musieli wykazać się wiedzą z dziedziny przyrody, j. polskiego, a także spostrzegawczością i poczuciem humoru. Niektóre zadania wymagały również zdolności plastycznych. Nasza drużyna dzielnie reprezentowała naszą szkołę i zajęła pierwsze miejsce w konkursie. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali nagrody indywidualne, a także dyplomy i nagrody drużynowe. Na zakończenie przy akompaniamencie pianina wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę. W dobrych humorach i zadowoleni z sukcesu wróciliśmy do naszej szkoły.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie