35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

włącz .

Dnia 4 października 2019 r.  obchodziliśmy IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowany pod hasłem:

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Z tej okazji w naszej szkole na dobre zagościła TABLICZKA MNOŻENIA,  nie było miejsca gdzie nie można było jej spotkać. Na korytarzu organizowano matematyczne zabawy, sprawdzające znajomość tabliczki. Zadania nie zawsze były proste. Dla tych, którzy nie popełnili błędu były słodkie upominki.  Natomiast dorośli mogli dać przykład dzieciom – pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia. Przeprowadzony został również konkurs na Mistrza Tabliczki Mnożenia. Tytuł otrzymał Norbert Kruzel. Gratulujemy!!!

Dla całej społeczności szkolnej dzień był okazją do wspaniałej zabawy oraz znakomitym sposobem rozwinięcia umiejętności matematycznych.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie