35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

V edycja ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek pod hasłem "Znajdźmy wspólny język"

włącz .

W nocy z 4 na 5 października chętni uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w akcji "Noc w bibliotece". W czasie integracyjnego spotkania uczniowie zacięcie walczyli w grze dydaktyczneo - literackiej o Janie Brzechwie i jego twórczości. Młodzież podzielona została na 3 drużyny i musiała wykonać 6 zadań dotyczących pisarza i jego utworów. Następnie pod opieką nauczycieli przygotowaliśmy i upiekliśmy pyszną pizzę. Po kolacji nadszedł czas na gry planszowe, które wzbudziły wiele emocji. Tuż przed snem obejrzeliśmy polski film pt.: "Tarapaty". Późnym wieczorem uczniowie zasnęli zmęczeni wrażeniami całego dnia. Spotkanie integracyjne zorganizowały: M.Grzeszczak, A.Kamińska, K.Pietrzak, K.Ciszewska.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie