35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Wystawa prac uczestników warsztatów "IMPRESJA IMPRESJONIZMEM"

włącz .

3 października o godzinie 17 odbyła się wystawa prac uczestników warsztatów „IMPRESJA IMPRESJONIZMEM”. Prace te powstawały w trakcie cyklicznych zajęć pod okiem plastyka Pani Hanny Zawadzkiej-Pleszyńskiej. Spotkania były organizowane przez Szubiński Dom Kultury i dofinansowane zostały ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura2019-2021. Wernisaż był bardzo ważnym wydarzeniem zarówno dla młodych artystów jak i opiekunów, ponieważ był przygotowany bardzo profesjonalnie. Podczas trwania wystawy został omówiony przebieg minionych zajęć, organizator Pani Joanna Lewandowska podziękowała Pani Hani, wszystkim uczestnikom i wręczyła wspaniałe nagrody.

Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w tym kreatywnym projekcje!

Nauczyciele odpowiedzialni: Sara Pawlicka, Patrycja Przysiewkowska, Joanna Stróżyk-Ryczek

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie