35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Spotkanie z policjantem

włącz .

Na początku października w ZSS w Szubinie odbyło się spotkanie z policjantem dzielnicowym Damianem Ziółkowskim. Podczas tej wizyty uczniowie odświeżyli swoje wiadomości na temat bezpiecznego poruszania się po drodze, i dowiedzieli się jak należy zachowywać się w sytuacjach trudnych, zagrażających ich zdrowiu i życiu. Natomiast uczniowie starsi uświadomili sobie konsekwencje związane z nadużywaniem substancji psychoaktywnych oraz te za popełnienie czynów niezgodnych z prawem. Policjant przedstawił prezentację, dzięki której w sposób obrazowy i przystępny uczniowie zdobyli ważne informacje. Wykład odbył się w ramach spotkania profilaktycznego oraz Projektu „Hulaj po zdrowie – bezpiecznie na drodze”.

Bardzo dziękujemy naszemu dzielnicowemu.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie