35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

To już jest koniec…

włącz .

W środę po raz kolejny uczestniczyliśmy w uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Już tradycyjnie na początku pani Dyrektor wręczyła najlepszym uczniom nagrody i wyróżnienia. Wraz z wychowawcami pożegnała również wszystkich absolwentów. W kończącym się roku szkolnym po raz ostatni świadectwa swoim uczniom wręczyła pani Bernadeta Piniarska, która z dniem 1 września odchodzi na emeryturę. Po ślubowaniu absolwentów krótką część artystyczną zaprezentowali uczniowie z różnych klas pod opieką pana Zbigniewa Sabacińkiego.

Wszystkim uczniom, nauczycielom życzymy udanych i słonecznych wakacji oraz bezpiecznego spędzania czasu nad wodą.

Do zobaczenia!

Opiekunowie SU

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie