35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Ogólnopolski Festiwal dla Osób Niepełnosprawnych “Taniec – mój sprawny świat”

włącz .

W dniu 17 czerwca 2019r. odbyła się Ogólnopolski Festiwal dla Osób Niepełnosprawnych “Taniec – mój sprawny świat”. Impreza odbyła się w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. Organizatorem festiwalu był Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci I Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. Louisa Braille`a w Bydgoszczy. Organizatorzy zaprosili naszą uczennicę-Julię Hibner. Julka wystąpiła na scenie w tańcu nowoczesnym do utworu pt. Billie Eilish - LOVELY Lyrics. Nasza tancerka występowała wcześniej na przeglądzie „Tylko Dance ma Sens” w Bydgoszczy”. Została tam zauważona przez jury przeglądu co zaskutkowało zaproszeniem na ogólnopolski festiwal. BRAWO JULKA !!!

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie