35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

I Mistrzostwa Strzeleckie klasy Przysposabiajacej do Pracy w ZSS w Szubinie

włącz .

Na zakończenie roku szkolnego uczniowie kl. PDP uczestniczyli w  zawodach strzeleckich, które były podsumowaniem zajęć w mijającym roku szkolnym na strzelnicy sportowej ZSP im. Emila Chroboczka w Szubinie. Dzięki  Majorowi rezerwy Jarosławowi Odrobińskiemu , który prowadził zajęcia społecznie dla naszej młodzieży. Uczniowie mogli poznać  podstawowe zasady strzelania z broni sportowej w ramach szeroko pojętej samoobrony. Dzięki poświęconemu swojego cennego czasu przez Pana Majora nasi podopieczni mieli okazję po raz kolejny zaprezentować swoje umiejętności strzeleckie na mini turnieju strzeleckim.  Wyniki były imponujące!!! . Dyrektor szkoły Kinga Ciszewska złożyła podziękowanie Panu Jarosławowi Odrobińskiemu  za owocną współpracę. Rozdano nagrody i okolicznościowe dyplomy uczestnikom zawodów.  Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękujemy Panu majorowi Jarosławowi Odrobińskiemu i już nie możemy doczekać kolejnego wspólnego strzelania w następnym roku szkolnym, a tym czasem - UDANYCH WAKACJI !!!

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie