35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /public_html/zssszubin.pl/images/2018-2019/hulajnogi....
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2018-2019/hulajnogi...

"Hulaj po zdrowie - bezpiecznie na drodze!" zajęcia praktyczne

włącz .

Już w maju uczniowie biorący udział w projekcie "Hulaj po zdrowie - bezpiecznie na drodze!" finansowanego przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią oprócz zajęć teoretycznych dotyczących zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym rozpoczęli zajęcia praktyczne. Miesiąc rozpoczął się na wykonaniu znaków drogowych i zabawach edukacyjnych w małych grupach. Zajęcia ruchowe odbywały się na terenie szkoły, przy skateparku oraz w pobliskim parku. Uczniowie wiedzą, że jeśli chcą uczestniczyć w ruchu drogowym muszą być widoczni, zabezpieczeni kaskiem i poruszać się w wyznaczonych do tego miejscach. Podczas zajęć ćwiczą także zwinność, koordynację ruchową i równowagę. W czerwcu na ostatnich przedwakacyjnych zajęciach odbyła się pogadanka na temat zachowania bezpieczeństwa w trakcie spędzania czasu wolnego.

Koordynatorzy Projektu: P. Przysiewkowska, S. Pawlicka

{gallery}2018-2019/hulajnogi...{/gallery}

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie