35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Wojewódzkiego Przeglądu Form Tanecznych "Tylko Dance ma sens"

włącz .

W czwartek 6 czerwca na boisku Zespołu Szkół nr 30 Specjalnych w Bydgoszczy odbyła się czwarta edycja Wojewódzkiego Przeglądu Form Tanecznych "Tylko Dance ma sens". W niezwykłych scenach tanecznych wystąpili rodzice uczniów oraz dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół i specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych z Bydgoszczy, Strzelna, Koronowa, Szubina, Sępólna Krajeńskiego i Więcborka. ZSS w Szubinie reprezentowała uczennica Julia Hibner. Jurorzy oceniający prezentacje przyznali  wszystkim uczestnikom pierwsze miejsce egzekwo. Piękne  „ŚWIĘTO TAŃCA” ,radość  i świetna zabawa dla wszystkich, którzy uczestniczyli  w przeglądzie. Dziękujemy organizatorom i czekamy na następny „Tylko Dance ma sens”.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie