35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

X edycja konkursu "Mistrz klawiatury"

włącz .

23 maja w Zespole Szkół Specjalnych w Karnowie odbyła się X edycja konkursu "Mistrz klawiatury". W tym roku tematem konkursu była prasa. Dzieci miały 3 zadania, za które otrzymywały punkty. Pierwszym z nich było jak najszybsze i precyzyjne przepisanie tekstu do komputera, następnie edycja tekstu i edycja obrazu i w końcu do rozwiązania przez grupy był test wiedzy o czasopismach. Uczennice, które pojechały do szkoły w Karnowie były bardzo zadowolone. Jeden punkt zabrakł im, do tego, by otrzymać miejsce na podium, choć mimo to dziewczyny zapowiedziały, ze na pewno pojadą tam również za rok. Bardzo dziękujemy Panu Tomaszowi i Pani Alicji za zaproszenie na konkurs i mamy nadzieję, do zobaczenia za rok.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie