35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Spotkanie z Poseł Ewą Kozanecką

włącz .

Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie odwiedziła Poseł na Sejm RP Pani Ewa Kozanecka. Posłance towarzyszyła Radna Rady Gminy Szubin- Przewodnicząca  Komisji Zdrowia,  Karolina Domżała-Kaczmarek, Przewodniczący Rady Powiaty Nakielskiego, Zbigniew Sabaciński oraz przedstawiciele MKZ  NSZZ Solidarność PGE Sylwia Słowik, Agnieszka Pisarek i Jakub Pliszka. Pani Ewa Kozanecka wręczyła dzieciom z Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie czek na 1000 złotych. Środki  będą wykorzystane na pomoc w zorganizowaniu turnusu rehabilitacyjnego jesienią dla uczniów niepełnosprawnych. Przy wręczeniu czeku  była obecna Pani Danuta Loch, która zwróciła się wcześniej o pomoc do Pani Poseł. Należy podkreślić, że pomoc  Posłanki została  przekazana przy wsparciu MKZ NSZZ Solidarność. Pani Poseł na Sejm RP Ewa Kozanecka wraz z towarzyszącymi osobami zadeklarowała dzieciom i szkole kolejne wizyty, przyjaźń i dalszą owocną współpracę. Uczniowie, nauczyciele  oraz  dyrektor Kinga Ciszewska nie szczędzili słów uznania i podziękowania.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie