35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

"Hulaj po zdrowie - bezpiecznie na drodze!"

włącz .

Z początkiem kwietnia w ZSS w Szubinie rozpoczęły się cykliczne spotkania w ramach Projektu na zajęcia pozalekcyjne pod nazwą „Hulaj po zdrowie – bezpieczeństwo na drodze!”. W tym roku zakupiliśmy hulajnogi, kaski i kamizelki odblaskowe, plansze, książki i zabawki o ruchu drogowym. Materiały te sfinansowane zostały przez organizatora konkursu na zajęcia pozalekcyjne – Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią. W pierwszym miesiącu zajęć odbyło się spotkanie organizacyjne, na którym uczniowie zostali poinformowani o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym i zapoznali się z zakupionymi pomocami. Koordynatorki projektu p. Patrycja Przysiewkowska oraz p. Sara Pawlicka dokonały podziału uczniów na małe grupy ćwiczeniowe i rozpoczęły zajęcia teoretyczne na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie