35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Sukces Julki

włącz .

 

Sukces Julki w Inowrocławiu !!!

W dn. 4 kwietnia br. odbył się IV Wojewódzki (8 edycja) Konkurs Wokalny „Dostrzeż mnie” organizowany przez Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego  w Inowrocławiu. Tegoroczne hasło konkursu brzmiało: „Pomaluj mój świat”. Utwory na przeglądzie były  wykonywane przez uczestników z placówek z całego województwa W konkursie wzięli udział  : Zespół Szkół nr 5 im. Księdza J. Twardowskiego w Rypinie, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Szerzawach, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Szerzawach, Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie, Młodzieżowy Dom Kultury w Inowrocławiu i reprezentacja Gospodarzy.

Oprócz osób występujących w Konkursie każdy mógł zaprezentować się na scenie MDK w Inowrocławiu, kto tylko miał na to ochotę. Wspólnie śpiewane były znane przeboje. Widzowie  żywiołowo uczestniczyli w zabawie oraz tanecznym krokiem prowadzeni byli na scenę przez KotAnka (szkolna maskotka) lub nauczycieli i tańczyli w rytm prezentowanych piosenek.

Uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Na podium w swojej grupie wykonawców stanęła Julka Hibner ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Prałata Jana Kątnego w Szubinie z piosenką „Ślad” Zuzy Jabłońskiej zajmując pierwsze miejsce. Cały przegląd to przede wszystkim  super zabawa, dużo radości uśmiechu i ruchu scenicznego. Po raz pierwszy w przeglądzie na scenie wystąpili też Nauczyciele śpiewając a cappella Stokrotkę i inne znane piosenki.

Autor : Zbigniew Sabaciński

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie