35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

włącz .

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu jest obchodzony każdego roku 2 kwietnia. Żeby pokazać swoją solidarność z osobami z autyzmem ubraliśmy się tego dnia na niebiesko, bo nie jesteśmy zieloni w tym temacie.

Przedstawiciele Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie wyrazili wsparcie również przez udział w obchodach tego święta, które odbyły się na nakielskim rynku.

Pomysłodawcami przyłączenia się do akcji Polska na Niebiesko byli pracownicy Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nakle nad Notecią oraz przedstawiciele Stowarzyszenia na Rzecz Integracji Społecznej TWÓJ PRZYJACIEL.

Akcja ta ma na celu podnoszenie świadomości społecznej i propagowanie wiedzy na temat AUTYZMU.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie