35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Jesienny wyjazd do kina

włącz .

26 listopada uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych po raz pierwszy w tym roku szkolnym, a kolejny w przeciągu dwóch lat, wybrali się do kina CinemaCity w Bydgoszczy na film animowany "Misja Yeti". Dzieci wyjeżdżają do kina od zeszłego roku szkolnego. Nauczyciele zawsze konsultują się ze swoimi wychowankami projekcję filmu, jaki by ich interesował. Dzieci jeżdżą do Bydgoszczy niestandardowo, bo autobusami linii PKS, co uczy ich również samodzielności, a także zdobywania nowych doświadczeń. Zwykle do kina wyjeżdżały dzieci klas najmłodszych, lecz w tym roku nasza zbiorowość powiększyła się o uczniów starszych klas. Kolejny wyjazd zaplanowaliśmy na marzec 2019 roku i z niecierpliwością czekamy na premiery ciekawych filmów.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie