35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Zakończenie projektu gminnego

włącz .

Pod koniec października w Zespole Szkół Specjalnych w Szubinie odbyło się zakończenie projektu gminnego pn. "Emocje po mojemu - kreatywnie i aktywnie". Był to drugi projekt współfinansowany przez gminę Szubin, realizowany przez Stowarzyszenie Inspiracja SI, którego działania realizowano w murach naszej szkoły..Prowadzącą projekt była Pani Katarzyna Pietrzak, która również przeprowadzała z osobami niepełnosprawnymi wszelkie projektowe warsztaty i zadania. Finalnie uczestnicy mieli wykonać pracę plastyczną pn. "Usłysz przez obraz" - która polegała na przekazaniu innym swoich pragnień, marzeń, celów poprzez wizualizacje na papierze. Działania projektu realizowane były w czasie od 1 maja do 31 października 2018 roku. Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję brać udział w podobnym przedsięwzięciu.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie