35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

XVI Powiatowy Festyn Sportowo-Rekreacyjny

włącz .

We wtorek 2.10.2018 w Zespole Szkół Specjalnych w Szubinie odbył się 16 Powiatowy Festyn Sportowo –Rekreacyjny, który zgromadził uczestników z czterech Szkół Specjalnych : Kcyni, Karnowa, Koronowa i Szubina. Pani dyrektor Kinga Ciszewska powitała przybyłych gości :Burmistrza Szubina A. Michalaka, Dyrektor MOPSU Panią R. Michalak, wychowawcę MOASU Pana D. Wypycha z wychowankami oraz życzyła udanej zabawy. Następnie głos zabrał Burmistrz A. Michalak. Konkurencje sportowe rozpoczęli zawodnicy z klas młodszych na przemian z grupą starszą. Wśród kibiców znalazły się dzieci z Przedszkola nr 3 z Szubina. Nie było łatwo. Ostatecznie w zawodach zwyciężyła szkoła z Szubina. Kolejne miejsce zajęli uczniowie z Kcyni, Koronowa i Karnowa. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, puchary i piłki, które wręczyła Pani Dyrektor K. Ciszewska. W programie festynu nie mogło zabraknąć muzyki .O nagłośnienie i muzykę zadbał Pan Z. Sabaciński Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki, kawa, herbata, ciastka,drożdżówki, banany. Pomimo zimna podczas festynu panowała miła i pogodna atmosfera. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym , którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie