35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Festyn z okazji Dni Kultury Chrześcijańskiej

włącz .

Uczniowie z Zespołu Szkół w Szubinie, Szkoły Podstawowej im. Ks. Prałata Jana Kątnego reprezentowali nas na kolejnym już festynie w ramach Dni Kultury Chrześcijańskich. Podczas festynu zaprezentowali układy taneczne: z chustą klanzy, układ taneczny do utworu z filmy „Tytanic”oraz układ taneczny pn. „Taniec aniołów” do utworu kompozycji Leona Coena „Hallelujah”. Natomiast duet wokalny zaśpiewał piosenki: Marka Grechuty pt. „ Dni których nie znamy" oraz utwór zespołu Enej pt. „Skrzydlate ręce”. Przy akompaniamencie instrumentów perkusyjnych piosenkę” Idzie mój Pan” wykonała większa część szkolnego zespołu muzycznego. Na keyboardzie zostały zaprezentowane utwory: „Kurki trzy”, „Wlazł kotek na płotek” i „Była sobie żabka mała.” Na imprezie panował miła atmosfera, a dzieci zostały nagrodzone przez publiczność gromkimi brawami.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie