35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

włącz .

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 3 września uczniowie pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2018/2019.Uczniowie przybyli do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 8.00 mszą świętą w kościele parafialnym św. Marcina w Szubinie. O godzinie 9.00 rozpoczął się uroczysty apel. Na początku wprowadzono poczet sztandarowy i odśpiewano hymn państwowy. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły pani Kinga Ciszewska, która serdecznie powitała wszystkich przybyłych gości, uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne. Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas. Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie