35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

włącz .

I stało się! Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy dzisiaj uczniowie i nauczyciele spotkali się po raz ostatni przed wakacjami, by podsumować i zakończyć rok szkolny 2017/2018. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się już w tym roku włączyć w uroczystość poczet sztandarowy i szczycić się nowo nadanym imieniem szkoły. Były świadectwa, dyplomy, nagrody, kwiaty i podziękowania. Pani Dyrektor Kinga Ciszewska powitała wszystkich zebranych i pogratulowała sukcesów w nauce i pracy. Następnie gratulowała najlepszym uczniom Szkoły osiągniętych przez nich sukcesów: bardzo dobrych wyników w nauce, wzorowej frekwencji i zachowania oraz udziału i zajęciu zaszczytnych miejsc w konkursach oraz turniejach, wręczała także wraz z wychowawcami świadectwa ukończenia Gimnazjum w Zespole Szkół. Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz cenne nagrody rzeczowe. Na koniec swojego wystąpienia Pani Dyrektor życzyła wszystkim bezpiecznego i radosnego odpoczynku, miłego spędzania wolnego czasu w gronie kolegów, przyjaciół, rodziny, aby znów pierwszego września z dużym zapasem sił przystąpić do solidnej pracy w nowym roku szkolnym. Absolwenci gimnazjum złożyli uroczyste ślubowanie, po którym nastąpiły podziękowania za wspólnie spędzone lata w naszej szkole. Były one skierowane do wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz młodszych koleżanek i kolegów. Krótkie słowa pożegnania i podziękowań wygłosił Mikołaj Nowak, tegoroczny absolwent. Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych i cudownie spędzonych wakacji. Wypocznijcie, oczyśćcie głowy i wracajcie we wrześniu naładowani pełnią nowych sił do pracy i nauki.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie