35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Nie zmarnuj swojego życia

włącz .

W piątek 11. maja br. na zaproszenie zaprzyjaźnionej szkoły –ZSS nr 31 w Bydgoszczy, grupa uczniów z klas gimnazjalnych i przysposabiającej do pracy wzięła udział w występach chrześcijańskiego zespołu hip-hopowego „Rymcerze”, którego główną dewizą jest : „Nie zmarnuj swojego życia”. Celem udziału w koncercie było przede wszystkim przekazanie wartości chrześcijańskich poprzez rodzaj muzyki, której słucha młodzież. Ponadto poprzez kontakt z ludźmi, którzy kiedyś musieli pokonać wiele „zakrętów życiowych”, a dziś jest to już poza nimi. Nasi uczniowie wrócili po spotkaniu bardzo zadowoleni i deklarowali chęć udziału w kolejnym koncercie za rok. Niektórzy z nich nawiązali kontakt z wykonawcami poprzez portal społecznościowy. Jako nauczyciele i wychowawcy uważamy, że jest to dobry sposób na przekazywanie wartości życiowych i doskonała forma dotarcia poprzez muzykę do naszych podopiecznych.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie