35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Przegląd w Bydgoszczy

włącz .

Uczniowie ZSS w Szubinie brali udział 15 maja br. w ” I PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI SCENICZNEJ UCZNIÓW ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI" MUZYCZNY MAJ". Impreza organizowana była przez SOSW nr 3 W Bydgoszczy. Na festiwalu zaprezentowali się podopieczni różnych placówek z województwa kujawsko-pomorskiego. Naszą szkołę reprezentowali: w poszczególnych kategoriach: - soliści: Jakub Furtak, który wykonał utwór instrumentalny „Kurki trzy” na keyboardzie” - duety: Konrad Jankowski, Mateusz Gąsior zaśpiewali utwór „ Skrzydlate Ręce” - Zespoły: „Kolorowe Nutki” w składzie: Weronika Redlińska, Patrycja Najdowska, Weronika Klonowska, Karolina Kotyńska, Kacper Chodorowski, Jakub Furtak, Łukasz Waraian zaprezentował układ taneczny do utworu ” Hijo de la luna”. Wszystkie prezentacje zostały nagrodzone nagrodami i upominkami. W przerwie przeglądu wystąpił zespół taneczny z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy pod kierunkiem Pani Beaty Rewolińskiej. Wspaniałą atmosferę osłodził słodki poczęstunek. Gratulujemy i dziękujemy bardzo organizatorom. Do zobaczenia za rok. Opiekunowie: Maciej Marczak, Zbigniew Sabaciński, Arleta Waliszewska.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie