35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Wygrany konkurs na zajęcia pozalekcyjne finansowane przez POWIAT

włącz .

Sztuka to też nauka! – pod taką nazwą kryje się tegoroczny plan na zajęcia pozalekcyjne finansowany przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią. Powstały projekt ukierunkowany jest pod kątem artystycznym. Uczniowie, którzy zostali nim objęci stanowią ¼ społeczności naszej placówki. Są to osoby o największych potrzebach wyrażenia siebie za pomocą twórczych działań i osoby najbardziej uzdolnione. Projekt ma na celu: - rozwijanie zainteresowań i uzdolnień, - wyrażania siebie za pomocą sztuki, - nabywanie nowych umiejętności, - budowanie postaw kreatywnych i twórczych, - ukulturalnianie dzieci i młodzieży - uwrażliwienie na sztukę - uwrażliwienie na piękno natury - promowanie powiatu nakielskiego - promowanie ZSS Przebrnęliśmy przez wybór uczniów na zajęcia pozalekcyjne i czekamy na profesjonalny sprzęt dla prawdziwych artystów, a póki co przypominamy sobie podstawy rysunku. Nauczyciele odpowiedzialni: p. Sara Pawlicka, p. Hanna Kępczyńska, p. Zbigniew Sabaciński

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie