35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Dzień Babci i Dziadka

włącz .

26 stycznia w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie z Paniami nauczycielkami przygotowali zaproszenia i piękne laurki. Cała społeczność szkolna zaangażowała się w przygotowanie poczęstunku. Frekwencja naszych kochanych dziadków dopisała wspaniale. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Kinga Ciszewska składając najserdeczniejsze życzenia zaproszonym gościom. Następnie wodzirejem uroczystości został Pan Zbigniew Sabaciński, który przygotował uczniów do występów artystycznych. Uczniowie spisali sie na medal i zaskoczyli dziadków swoimi zdolnościami. Tym obecnym i tym, którzy nie mogli być z nami serdecznie dziękujemy w imieniu dzieci za codzienne rozpieszczanie i życzymy dużo zdrowia na kolejne lata.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie