35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Uczymy się od siebie - kolejne spotkanie

włącz .

W miniony czwartek po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać się z zaprzyjaźnioną grupą "Gumisie" z Samorządowego Przedszkola nr 2. Tym razem to nasi uczniowie gościli u maluszków. Przedszkolaki wraz z Panią Wioletką i Panią Danką zaprosiły Nas, abyśmy wspólnie wykonali maski na bal karnawałowy. Bardzo się cieszymy, że dzieci chętnie się od Nas uczą, ale my również możemy dowiedzieć się od nich czegoś nowego. Każdy ma swój sposób na wykonanie takiej maski dlatego postanowiliśmy wymienić się pomysłami. Na pochwałę zasługują jednak Karolinka K. i Oliwka K., które mimo, iż wykonały swoje maski karnawałowe pomagały w pracy również innym dzieciom. Brawo dziewczyny. Jeszcze raz dziękujemy dzieci za zaproszenie i mamy nadzieję, ze nie było to nasze ostatnie spotkanie.

 

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie