35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Zabawa Andrzejkowa

włącz .

 Andrzejki obchodzone są wieczorem z 29 na 30 listopada. W naszej szkole odbyły się one jednak za dnia ale w tym odpowiednim czasie, w ostatnim dniu przed rozpoczynającym się adwentem. Jak przystało na tradycję świętowanie zaczęliśmy od wszelkiego rodzaju wróżb, które na poważnie powinny traktować wszystkie panny. Mimo to w naszej szkole każdy chciał poznać swoją przyszłość. W zaczarowanym nastroju przechodziliśmy do szwedzkiego stołu pełnego smakołyków i zbieraliśmy siły do prawdziwego szaleństwa. Tegoroczna impreza przerosła oczekiwania zarówno organizatorów, jak i uczniów. Parkiet wypełniony był po brzegi, uczestników konkursów co nie miara, a radość uczniów bezcenna.

Dziękujemy wszystkim za współpracę i udział w zabawie!

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie