35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Zakończenie projektu "Zdrowo i stylowo"

włącz .

 We wtorek 28 listopada w ZSS w Szubinie zakończyła się realizacja projektu finansowanego przez Starostwo powiatowe w Nakle nad Notecią pn. „Zdrowo i stylowo”. Wszyscy uczniowie pracowali w trzech integracyjnych zespołach. Ich pierwszym zadaniem było rozwiązanie tematycznej krzyżówki sprawdzającej zdobytą wiedzę na temat treści wynikających z projektu. Następnie uczestnicy spotkania wykonali wspólną pracę plastyczną w formie plakatu. Na koniec zjedli samodzielnie przygotowaną i apetycznie udekorowaną bakaliami owsiankę.

Wszelkie podjęte działania w czasie realizacji projektu dostarczyły wszystkim uczniom wielu pozytywnych przeżyć i emocji, a zadania wykonywano z ogromną pasją i kreatywnością. W naszej szkole już od dłuższego czasu podejmowanych jest wiele działań służących temu, aby uczniowie żyli zdrowo, stylowo i wiedzieli jak ważna jest profilaktyka oraz dbanie o siebie od najmłodszych lat.

 Bardzo przepraszamy, chwilowe problemy z galerią zdjęć, bardzo prosimy o cierpliwość...

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie