35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Ćwiczyli dla rodziców

włącz .

Zgodnie z założeniami Projektu "Sport wyleczy wszystkie spory - nawet kiedy człowiek chory!" sfinansowanemu przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią uczniowie ZSS w Szubinie zaprezentowali swoim rodzicom  umiejętności i efekty swojej ciężkiej pracy, nabyte podczas zajęć odbywających się w siłowni szkolnej. Dzięki zakupionym sprzętom każdy uczeń (niezależnie od wieku) może rozwijać swoją sprawność fizyczną, spalać kalorie i budować mięśnie. Mamy, które zawitały na zajęcia były pod dużym wrażeniem chęci do ćwiczeń i wytrwałości swoich dzieci.

Zapał i pasja rosną z każdym miesiącem!

Mimo, że projekt dobiega końca - my nie mamy zamiaru rezygnować z rozwoju i zdrowego wysiłku.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie