35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Zajęcia w siłownii

włącz .

Sport wyleczy wszystkie spory - nawet kiedy człowiek chory! - taką nazwę nosi projekt na zajęcia pozalekcyjne realizowany w naszej szkole od kilku miesięcy, został on sfinansowany przez Powiat nakielski. Przypomnijmy, że w ramach projektu został zakupiony sprzęt do siłowni, której wcześniej brakowało w naszej szkole. Zgodnie z planem odwiedzili nas podopieczni z Młodzieżowego Ośrodka Adaptacji Społecznej w Szubinie wraz z wychowawcą Panem Adamem Kulczykiem. Wychowawca placówki przeprowadził wykład na temat sprzętu, ćwiczeń i odpowiedniej diety. Wychowankowie Pana Adama zaprezentowali ćwiczenia, również omawiając ich działanie. Po zakończonym szkoleniu ćwiczenia wykonywali uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie.

Koordynatorami projektu są: Pani Sara Pawlicka i Pan Maciej Marczak

 

 

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie