35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

włącz .

 13 października w naszej szkole miała miejsce uroczystość obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Apel poprowadziła przewodnicząca szkoły Aleksandra Adamowska. Zgromadzonych powitała i zabrała głos Pani dyrektor Kinga Ciszewska. Pani dyrektor złożyła wszystkim obecnym najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za trud, serce i życzliwość w codziennych relacjach. Nagrodę dyrektora dostali wyróżnieni nauczyciele, a za szczególne osiągnięcia nagrodę Starosty nakielskiego otrzymała p. mgr Małgorzata Grzeszczak. Serdeczne gratulacje! Następnie odbyło się pasowanie na ucznia i oficjalne powitanie naszych kolegów w społeczności uczniowskiej. Po oficjalnej części uroczystości nadszedł czas na część artystyczną, która umilała nam czas. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się w różnego rodzaju występach, zarówno wokalnych jak i tanecznych. Po zakończeniu uroczystości nauczyciele zgodnie z tradycją udali się z uczniami do klas, by usłyszeć piękne życzenia i spędzić wspaniałe chwile ze swoimi wychowankami.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie