35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Tanecznym krokiem zumby

włącz .

 

W naszej szkole realizowany jest projekt edukacyjny pod nazwą "Zdrowo i stylowo", finansowany przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią. Kolejnym etapem działań był trening Zumby, który poprowadziła trenerka Agnieszka Rusin. Przy dźwiękach wesołej muzyki zebrani uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz specjalnie zaproszeni goście z Przedszkola nr 2 w Szubinie pracowali nad kondycją fizyczną. Wielu wytrwało w treningu do końca, inni musieli nieco odpocząć, bo taniec był niezwykle wyczerpujacy. Jednak wszystkim towarzyszył uśmiech na twarzy i radość ze wspólnej zabawy. Poprzez takie inicjatywy chcemy zachęcać naszych uczniów i nie tylko do aktywności fizycznej, która jest warunkiem dobrego samopoczucia.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie