35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

XVII Festyn Integracyjny w Lubostroniu

włącz .

Dnia 1 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII Festynie Integracyjnym

„ Zielone Serduszko ”. W programie były następujące atrakcje :

- wypuszczenie gołębi

- spektakl w wykonaniu  „Teatru  Bajecznego ”

- występy muzyczne dzieci ze Szkoły Allegro Pawła Błażejewskiego

- II Przegląd Piosenki „ Pałacowe Śpiewanki ”.

Podczas festynu dzieci mogły uczestniczyć w przejażdżce konnej, zrobić sobie zdjęcie w radiowozie policyjnym oraz brać udział w pokazie OSP Lubostroń i Policji. Wziąć udział w konkursie ekologicznym „ Na Ratunek Naszej Planecie ”. Dla każdego dziecka był przewidziany słodki poczęstunek, jak również kiełbasa z grilla i grochówka.  Podczas całego pobytu towarzyszyła miła i życzliwa atmosfera. 

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie