35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

I TURNIEJ SPORTOWO-REKREACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH O PUCHAR BURMISTRZA SZUBINA

włącz .

W dniu 23 maja 2017 roku na Stadionie Miejskim w Szubinie odbył się I Turniej Sportowo-Rekreacyjny Osób Niepełnosprawnych o Puchar Burmistrza Szubina. W turnieju udział wzięły 4 drużyny : Warsztat Terapii Zajęciowej w Szubinie, Warsztat Terapii Zajęciowej w Żninie, Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Żninie.

 Zawodnicy startowali w konkurencjach indywidualnych: rzut piłką lekarską, pokonanie toru przeszkód , skok w dal. oraz zespołowych: bieg z jajkiem na łyżce, zbijanie kręgli oraz pokonanie toru przeszkód. 

Gościem specjalnym imprezy był Mistrz Polski- Marcin Loch.

Wygrani w poszczególnych konkurencjach indywidualnych otrzymali dyplomy oraz nagrody. W konkurencjach zespołowych każda drużynana otrzymała puchar. Wszyscy uczestnicy otrzymali parasole ufundowane przez markę Kazar Footwear.

 Organizatorami turnieju byli: Urząd Miejski w Szubinie oraz WTZ ,, Pelikan”  Szubin

 Wyniki:

 KONKURENCJE INDYWIDUALNE:

 Rzut piłką lekarską:

 1. Wioletta Fryske

2. Monika Szymańska

3. Agnieszka Majewska

 1. Mikołaj Nowak

2.Jakub Kruzel

3. Kacper Kołasiński

 

 Skok w dal:

 1. Agnieszka Majewska

2. Joanna Ośmiana

3.Wioletta Fryske

 

 Pokonanie toru przeszkód na czas:

1. Wioletta Fryske

2. Agnieszka Majewska

3. Joanna Ośmiana

1. Kasper Komasiński

2. Mikołaj Wilkosz

3. Mikołaj Nowak

 

 KONKURENCJE ZESPOŁOWE:

 

1. Środowiskowy Dom Samopomocy w Żninie

 2. Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie

 3. Warsztat Terapii Zajęciowej w Żninie

 4. Warsztat Terapii Zajęciowej w Szubinie

 

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie