35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Międzyszkolna olimpiada zdrowia

włącz .

Dnia 16 maja w OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM nr 3 w Bydgoszczy odbyła się I Międzyszkolna Olimpiada, której hasło brzmiało : " W zdrowym ciele zdrowy duch ". Konkurs miał dwa etapy : konkurs plastyczny i sportowy. W całej zabawie brały udział następujące szkoły : ZS nr 30, ZS nr 31, ZS Koronowo, SOSW nr 3 Bydgoszcz oraz ZSS Szubin. Celem było promowanie aktywnego stylu życia, zdrowa rywalizacja oraz świetna zabawa w miłej, życzliwej atmosferze. Po konkursie czekała nas atrakcja : Zumba, gdzie dzieci mogły spróbować swoich sił tanecznych. Podczas całej imprezy dzieci miały możliwość skosztowania malinowego soku oraz spróbowania wypieku jakim była czekoladowa szarlotka. W dalszej części wszystkie grupy udały się na ciepły posiłek, jakim był pyszny żurek. 

W konkursie plastycznym III miejsce uzyskała Ewa Trysko. Natomiast w konkursie sportowym :

I miejsce -   ZSS  Szubin

II miejsce -  ZS nr 30

III miejsce - ZS nr 31

Wyróżnienie - ZS Koronowo

Wyróżnienie - SOSW nr 3 Bydgoszcz

 

 

 

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie