35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Czwartki Lekkoatletyczne

włącz .

Organizatorzy : Uczniowski Klub Biegacza w Szubinie, Powiatowe centrum Pomocy Rodzinie w Nakle przy współudziale Urzędu Miejskiego w Szubinie zorganizowali w miesiącu maju br. na Stadionie Miejskim w Szubinie dwa spotkania w ramach Czwartków Lekkoatletycznych dla młodzieży Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szubinie. 

Udział wzięło ok. 70 uczestników. Podczas drugiego spotkania przeprowadzono m.in. takie konkurencje jak : rzut piłką lekarską 1 lub 2 kg. Skok w dal z miejsca oaz chód 400 m. wszyscy zostali zwycięzcami i otrzymali złote medale. Wręczył je Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Sebastian Hałas. Na zakończenie była ciepła i smaczna grochówka ugotowana przez Restauracje Tramp w Szubinie. Zawody sędziowali grupa działacze - wolontariusze UKB Szubin i Ogniska TKKF Instalator - Pelikan w Szubinie.

Organizatorzy planują przeprowadzić jeszcze zawody na podsumowanie tego cyklu imprez.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie