35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Romet Kowalewo

włącz .

Romet to Polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją rowerów i motorowerów. Firma została założona w 1971 roku jako następca marki powstałej po II Wojnie Światowej. Od 10 lat marka Romet reprezentowana jest przez przedmiot Arkus & Romet Group, a w ofercie tej firmy znajdują się nie tylko rowery ale również motorowery i skutery sprzedawane pod marką Romet Motors. Romet w swoim rowerowym portfolio posiada również produkty w klasie MTB (górskie), rowery szosowe, Cross, trekking dla jeżdżących w dłuższe trasy, wersje rowerów miejskich oraz bardzo bogatą ofertę dla dzieci. Wśród najpopularniejszych modeli typu city, znajdują się min. Retro Lux, Art Deco oraz Pop Art. Rowery górskie - Rambler a turystyczne Wagant i Delta Trend. Najlepsze rowery polskich producentów min. marki Romet można znaleźć w serwisie Taniomania. pl

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy - Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie odwiedzili zakład w Kowalewie. Dzięki uprzejmości Panów : Marcina Popychały oraz Marka Jaremby uczniowie mogli zwiedzić salon sklepowy, a także serwis przyzakładowy. Chłopcy zadawali wiele pytań dot. działalności zakładu i nie kryli zachwytu z szerokiej i bogatej oferty. Wszyscy otrzymali prezenty - reklamowe gadżety. 

Bardzo serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i umożliwienie pobytu. 

 

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie