35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

II Regionalny Przegląd Twórczości dzieci i młodzieży

włącz .

II Regionalny Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży odbył się 28 kwietnia br. w SOSW nr 3 w Bydgoszczy. Swoje talenty plastyczne i muzyczne zaprezentowali wychowankowie szkół : Torunia, Szubina, a także z Bydgoszczy. 

Wykonawcy :

Z Zespołu Szkół nr 30 grupa " Luzik z piosenką " Wiosna , wiosenka ". Karolina Malewska wykonała piosenkę " Wiosna w błękitnej sukience ". " Rozśpiewane nastolatki " z Torunia wystąpiły z " Wiosennym przebudzeniem ". Zespół " Chochliki", wykonały piosenkę " Kiedy wiosna przyjdzie do nas ". Następna grupa z zespołu Szkół nr 31 - " Brzdące " zaprezentowała piosenkę " Żaby kontra bociany ". Z Szubina Mateusz i Konrad ze szkoły Przysposabiającej do pracy zaprezentowali piosenkę " Wiosna " . Solo wystąpił Konrad w piosence " Wstawaj to już wiosna ". " Łobuziaki" - to grupa gospodarzy przeglądu, która przedstawiła piosenkę " Wiosno, wiosenko ". Wszystkie występy były niezwykłe i kolorowe. Wszystko to spowodowało, że poczuliśmy wokół nas, a przede wszystkim w naszych sercach prawdziwą wiosnę. 

W konkursie plastycznym Mateusz Gąsior okazał się wszechstronnie uzdolnionym uczniem gdyż oprócz wyróżnienia w części muzycznej, zdobył również nagrodę za poetyckie przedstawienie tematu w swojej pracy. 

Wszystkie zaprezentowane formy muzyczne i plastyczne namalowały piękną i wymarzoną wiosnę. 

Dziękujemy serdecznie organizatorom za zaproszenie i niezwykłą gościnność !

 

 

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie