35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Śniadanie Wielkanocne

włącz .

Dnia 12 kwietnia w Zespole Szkół Specjalnych w Szubinie uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali uroczyste śniadania Wielkanocne. Podzieleni na kilka grup gotowali i piekli tradycyjne dania, które znalazły się na pięknie przystrojonych stołach. Uczniowie przy niewielkiej pomocy zadbali o wszystkie szczegóły: pojawiły się gałązki, kwiaty, serwetki, a z części jadalnej żur, kiełbasy, jaja, sałatka, baby, ciasto i wiele innych smakołyków. Uroczyste spotkanie przy stole rozpoczęło się wspólną modlitwą, następnie przypomniane zostały tradycje nadchodzącego święta i znaczenie potraw pojawiających się tego dnia na stołach. Uczta zakończyła się mnóstwem życzeń, uścisków i uśmiechów.

W imieniu uczniów i pracowników ZSS w Szubinie składamy wszystkim WESOŁEGO ALLELUJA!!!

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie